Algemeen bestuur

Home/Bestuur/Algemeen bestuur

april 2022

januari 2021

Gert Winter

2022-05-15T05:18:55+01:00januari 9th, 2021|

Penningmeester 06-231 07 506 g.winter@bvvs.nu Ik ben geboren en getogen in Vollenhove en in 1994 richting Delft vertrokken om daar te gaan studeren. En te genieten van het studentenleven. Na [...]

Reacties uitgeschakeld voor Gert Winter

december 2020

februari 2019

februari 2018

Klaas de Jonge

2019-11-03T13:02:01+01:00februari 22nd, 2018|

Bestuurslid 06-362 90 320 k.de.jonge@bvvs.nu Sinds 1999 woonachtig in Veno, als een plaats met voldoende faciliteiten, centraal in de geboortestreek en binnen een goede afstand van werk in Lelystad. Als [...]

Reacties uitgeschakeld voor Klaas de Jonge

Siemen Vis

2019-11-03T13:02:25+01:00februari 22nd, 2018|

Bestuurslid 06-201 37 893 s.vis@bvvs.nu Geboren en getogen in Vollenhove, mien stadtien, maar dat zal voor meer Venosen zo zijn. Inmiddels gepensioneerd na een werkbaar leven van 50 jaar in [...]

Reacties uitgeschakeld voor Siemen Vis

Aline ter Meer

2022-04-13T14:11:36+01:00februari 22nd, 2018|

Secretaris 0527-24 14 28 a.ter.meer@bvvs.nu Ondertussen mag ik mij ook al weer enkele jaren bestuurslid van de BVVS noemen. Geboren en getogen aan de "Bentendiek" van Vollenhove,  op het Kompas [...]

Reacties uitgeschakeld voor Aline ter Meer

Gretha Rook

2022-04-13T14:14:40+01:00februari 22nd, 2018|

Bestuurslid 06-113 99 172 g.rook@bvvs.nu Van oorsprong ben ik een “Landvenose”, opgegroeid op een boerderij vlakbij Heetveld. Na de basisschool en het voortgezet onderwijs ben ik de opleiding Verpleegkundige-A gaan [...]

Reacties uitgeschakeld voor Gretha Rook

Marcel Aben

2022-04-05T14:44:46+01:00februari 22nd, 2018|

Voorzitter 06-133 29 084 voorzitter@bvvs.nu Mijn wieg stond in 1976 in de Doeveslag. Als kleine jongen hier op de Voorpoort gezeten en daarna op de fiets naar Emmeloord en later [...]

Reacties uitgeschakeld voor Marcel Aben
Go to Top