Bestuur

/Bestuur

februari 2019

februari 2018

Klaas de Jonge

2019-11-03T13:02:01+00:00 februari 22nd, 2018|

Bestuurslid 06-362 90 320 k.de.jonge@bvvs.nu Sinds 1999 woonachtig in Veno, als een plaats met voldoende faciliteiten, centraal in de geboortestreek en binnen een goede afstand van werk in Lelystad. Als [...]

Reacties uitgeschakeld voor Klaas de Jonge

Siemen Vis

2019-11-03T13:02:25+00:00 februari 22nd, 2018|

Bestuurslid 06-201 37 893 s.vis@bvvs.nu Geboren en getogen in Vollenhove, mien stadtien, maar dat zal voor meer Venosen zo zijn. Inmiddels gepensioneerd na een werkbaar leven van 50 jaar in [...]

Reacties uitgeschakeld voor Siemen Vis

Aline ter Meer

2020-03-14T10:23:03+00:00 februari 22nd, 2018|

Secretaris 0527-24 14 28 a.ter.meer@bvvs.nu Ondertussen mag ik mij ook al weer enkele jaren bestuurslid van de BVVS noemen. Geboren en getogen aan de "Bentendiek" van Vollenhove,  op het Kompas [...]

Reacties uitgeschakeld voor Aline ter Meer

Pedro Klaver

2020-02-13T11:18:37+00:00 februari 22nd, 2018|

Bestuurslid 0527-24 55 26 p.klaver@bvvs.nu Mijn leven startte in Vollenhove en woon er nog steeds, ondanks het feit dat mijn werkzaamheden zich in heel Nederland kunnen bevinden. Ik reis dus [...]

Reacties uitgeschakeld voor Pedro Klaver

Gretha Rook

2019-12-04T11:41:58+00:00 februari 22nd, 2018|

Bestuurslid 06-113 99 172 g.rook@bvvs.nu Van oorsprong ben ik een “Landvenose”, opgegroeid op een boerderij vlakbij Heetveld. Na de basisschool en het voortgezet onderwijs ben ik de opleiding Verpleegkundige-A gaan [...]

Reacties uitgeschakeld voor Gretha Rook

Astrid Faber

2019-11-03T13:04:15+00:00 februari 22nd, 2018|

Bestuurslid 0527-24 33 15 a.faber@bvvs.nu Mijn naam is Astrid Faber en ben geboren en opgegroeid in Emmeloord. In 1980 ben ik in Vollenhove komen wonen. Ik heb de PABO opleiding [...]

Reacties uitgeschakeld voor Astrid Faber

Wim Schrijver

2020-02-12T18:24:52+00:00 februari 22nd, 2018|

Penningmeester 0527-24 34 23 penningmeester@bvvs.nu Geboren en getogen in Salland. In 1981 ben ik gaan werken bij het NLR en als gezin hebben we besloten te gaan wonen in Vollenhove. [...]

Reacties uitgeschakeld voor Wim Schrijver

Marcel Aben

2020-03-14T10:23:51+00:00 februari 22nd, 2018|

Voorzitter 06-133 29 084 voorzitter@bvvs.nu Mijn wieg stond in 1976 in de Doeveslag. Als kleine jongen hier op de Voorpoort gezeten en daarna op de fiets naar Emmeloord en later [...]

Reacties uitgeschakeld voor Marcel Aben
F
F
Contact :

Naam:

Email: